Acil Veteriner Hizmeti

Acil veteriner hizmeti için bizi arayabilir, bizden yardım alabilirsiniz.

Belki de köpeğinizin yanlışlıkla merdivenlerden aşağı düştü veya Chihuahua’nızın gece yarısı yediği bol miktarda  şeker veya çikolata. Ya da belki kediniz  zambak bitkisini yemeyi çok seviyor. Evcil hayvanlarla ilgili acil durumlar her an olabilir, ancak her klinik 7/24 açık değildir. İşte burada devreye biz giriyoruz. Acil veteriner hizmeti, normal veteriner klinikleri kapalı olduğunda evcil hayvanınızın tüm acil durumlarına yardımcı olmak için geceleri, hafta sonları ve tatillerde açıktır.

Size hizmet verecek merkezi lokasyonda, evcil hayvanlar için olağanüstü acil ve acil bakım sağlıyoruz ve 10 yılı aşkın süredir evcil hayvanların acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Modern teşhis araçlarımız, tedavi hizmetlerimiz ve ileri lisansüstü eğitim almış acil doktorlarımız ile evcil hayvanınız bizimle emin ellerde olacak.

 

 

Acil veteriner hizmeti nedir?

Acil veteriner hizmeti, klinikler ve hastanelerin kapalı olduğu gecelerde , hafta sonları ve resmi tatillerde  kedi ve köpeklerinizin akut hastalık durumlarında hizmet alabileceğiniz veteriner hizmetidir.

 

 

Acil veteriner hizmetine ne zaman ihtiyaç duyarsınız?

Acil veteriner hizmeti whatsapp yardım hattı

Kedi ve köpekleriniz için aşağıdaki durumlarda en yakın acil veteriner ‘e başvurmalısınız. Bu gibi durumlar için yazdığımız bu özel yazımızı okuyabilirsiniz.(1)

Acil veteriner ‘e gitmeden önce ne yapmalısınız?

Acil veterinere gitmeden önce muhakkak sakin olup evcil hayvanınızı iyice gözlemleyin. Telefon ile acil veteriner hizmeti veren kliniğimizi arayın ve yardım isteyin. Tecrübeli hekimlerimiz yaşadığınız duruma göre size bilgiler verecektir. Gerekli gördüğü durumlarda sizi Kadıköy’de bulunan acil veteriner kliniğimize çağıracaktır.

Acil veteriner hizmetinde evcil hayvanınız için ne yapılır?

Servisimiz evcil hayvanınızın yaşadığı duruma ve ihtiyaca göre tam donanımlı bir kliniktir.

Hastalığın teşhisi için son teknoloji cihazlar ,

 • Yoğun bakım, Tam kan sayım cihazı olan Hemogram,
 • Organ parametreleri,
 • Dijital röntgen,
 • Ultrasonografi,
 • Renkli Doppler ,
 • Hormon cihazı,
 • Böbrek hastalıkları için günümüzün önemli testi için kullanılan SDMA,
 • Bakteriyolojik mikroskobik incelemeler

gibi tam donanımlı laboratuvarımızın yardımıyla koyacağımız doğru teşhislerle acil durumlar için her zaman hazırız.

 

 

Acil veteriner hizmetinde hasta önceliği kimdedir?

Klinik politikalarımızda belirttiğimiz gibi acil vakalar her zaman önceliktedir. Bu önceliğe tecrübeli veteriner hekimlerimiz karar verip uygulamaktadır.

Servisimizde öncelik verdiğimiz durumlar:

 • Acil kanamalı hastalar
 • Yüksek ateşli hastalar
 • Yüksekten düşme ve trafik kazalı hastalar
 • Yatar halde gelen hastalar
 • Şok halindeki hastalar
 • Solunum ve dolaşım sıkıntısı yaşayan hastalar

 

 

Kadıköy’de nöbetçi veteriner nerede?

Hayvan dostlarınızın sağlığını güvence altına almak için acil durumlar  için  bizi arayabilirsiniz. Kadıköy’de kaliteli ve tam teşekküllü hizmet sunan veteriner merkezine ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Yaşamınıza sevgi katan kedi ve köpekleriniz için sağlık anlamında tedbir almanın önemi büyüktür. Acil veteriner servisimize  ulaşarak en nitelikli ve konseptli sağlık hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy’de Veteriner hizmeti alarak hayvan dostlarınız için koruyucu hekimlik, ortopedi, genel cerrahi, diş bakımı, görüntüleme, laboratuvar testleri, mikro çip uygulama, ultrason, Renkli Doppler hizmetlerden faydalanabilirsiniz.