Nöbetçi Veteriner

Belki de Kediniz yanlışlıkla pencereden atladı veya Köpeğiniz gece yarısı bol miktarda çikolata yedi. Ya da belki kediniz  zambak bitkisini yemeyi çok seviyor. Evcil hayvanlarla ilgili acil durumlar her an olabilir, ancak her klinik nöbetçi değildir. İşte burada devreye biz giriyoruz. Nöbetçi veteriner, normal veteriner klinikleri kapalı olduğunda evcil hayvanınızın tüm acil durumlarına yardımcı olmak için geceleri, hafta sonları ve tatillerde açıktır.

Size hizmet verecek merkezi lokasyonda, evcil hayvanlar için olağanüstü acil ve acil bakım sağlıyoruz ve 10 yılı aşkın süredir evcil hayvanların acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Modern teşhis araçlarımız, tedavi hizmetlerimiz ve ileri lisansüstü eğitim almış acil doktorlarımız ile evcil hayvanınız bizimle emin ellerde olacaktır.

"<yoastmark

Nöbetçi veteriner nedir?

Nöbetçi veteriner, hastanelerin ve kliniklerin kapalı olduğu gecelerde , hafta sonları ve resmi tatillerde  kedi ve köpeklerinizin acil akut hastalık durumlarında hizmet alabileceğiniz veteriner hizmetidir. Bu sayede evcil dostlarımızın sağlığını 24 saat veteriner koruması altına alabiliyoruz.

Nöbetçi veteriner küçük Patili dostlarımızın sağlığı 24 saat emin ellerde.

Sevimli küçük dostlarımızın sağlık olası problemleri için telefonlarımızda mutlaka bir veteriner numarası bulunmalıdır. Tabii bu veteriner günün hangi saatinde olursa olsun aranmaktan rahatsız olmadan sevgiyle işini yapıyor olmalıdır. Çünkü sağlık sorunlarının gecesi, gündüzü ya da tatili olmaz.

Sevimli Dostlar Güvenli Ellerde

Acil Durumlarda Vet Zone

Nöbetçi veteriner hizmeti gerektiğinde Vet Zone Veteriner Kliniğinden yardım alınabilir. Gerekli her donanıma sahip olan klinikte tüm evcil hayvanlar için tanı ve tedavi hizmeti verilir. Hayvan sevgisi ile dolu veterinerler koruyucu hekimlik hizmetlerinden en ağır hastalıklara ve yaralanmalara kadar tüm sağlık hizmetlerini verebilir.

Vet Zone, Kadıköy acil veteriner hizmetlerini sevgi ve şefkatle yürütür. Bunun için sürekli kendini yenilemekte, gelişen veterinerlik alet ve ekipmanlarını kliniğine kazandırmakta ve örnek bir hizmet yürütmektedir.

 

 

Nöbetçi veteriner kliniği nerede?

Vet Zone Veteriner Kliniği ® Kadıköy bölgesinde 24 saat çalışan tam donanımlı bir kliniktir. Kliniğimizde 24 saat en az 2 adet konusunda tecrübeli veteriner hekim bulunmaktadır. Bu sayede acil vakaları bekletmeden müdahalesi yapılabilmektedir.

 

 

Nöbetçi veteriner kadıköy

Bizi arayabilir, bizden yardım alabilirsiniz.

Nöbetçi veteriner

Bilgi ve randevu oluşturun.

Ayrıca Bakınız:

 

 

 

Vet Zone Veteriner ®