VETEXPERT ARTHROVET COLLAGEN nedir?

VETEXPERT ARTHROVET COLLAGEN, kıkırdağı ve eklemlerin düzgün işlev bozukluğu olan köpekler ve kediler için destekleyici takviye.
Hem yoğun büyüme dönemindeki genç hayvanlar hem de osteoartritli yaşlı hayvanlar için önerilir.
 

Kedi ve Köpeklerde Eklem Rahatsızlığı

VETEXPERT ARTHROVET COLLAGEN, eklem kıkırdağı ve eklemlerin düzgün işlev bozukluğu olan köpekler ve kediler için destekleyici takviye.

Eklem, kıkırdak, subkondral kemik, eklem sıvısı, sinovyum ve ilişkili bağlardan oluşan bir organ olarak düşünülmelidir. İşlevi ve sağlığı, kemikler, kaslar ve tendonlar dahil olmak üzere çok sayıda diğer yapı ve organların sağlığı ile doğrudan bağlantılıdır. Eklem bozukluklarının teşhis ve tedavisi, veteriner ortopedi uygulamasının önemli yönleridir. Birçok eklem hastalığı cerrahiden ziyade tıbbi olarak yönetilir ve cerrahi ve cerrahi olmayan eklem hastalıklarını ayırt etmek ve uygun tedaviyi reçete etmek için cerrahi olmayan eklem hastalıkları hakkında temel bir bilgi gereklidir. Normal eklem yapısı ve işlevi, eklemin yaralanmaya tepkisi ve eklem hastalıklarının tedavisi hakkında bilgi, uygun tedavi rejimlerinin seçilmesi ve doğru prognoz için esastır.

 

Neden ArthroVet Kollajen?

Doğal bir maddeye dayalı basit bir bileşimdir. Eklemler için etkili bir destektir. Diğer ortak destek hazırlıkları ile birlikte kullanılabilir.
 

Ürün Açıklaması

ArthroVet Collagen, bağ dokusunun doğal bir bileşeni olan özenle seçilmiş kolajen içerir. Kollajen kemiklerde, eklem kıkırdağında, tendonlarda ve bağlarda bulunur, sinovyal sıvının üretimini ve kıkırdağın elastikiyetini ve sertliğini sağlar. Hareket bozuklukları veya eklem sertliği durumlarında etkili bir destektir.
 

Kullanım Şekli

Günde 1 poşet / 20 kg vücut ağırlığı
Paket içerisinde 60 adet poşet bulunmaktadır.
 
Detaylı bilgi ve satın alım için veteriner hekimlerimize ulaşabilirsiniz.

Kalp yetmezliğinin tedavisi için; Vetmedin