VetExpert GeriatiVet yaşlı köpekler için vitamin; yaşa bağlı sağlık sorunları riskini azaltan,
özel takviye gerektiren yaşlı köpekler için tamamlayıcı vitaminidir.
Yaşları nedeniyle kendilerini en yaygın rahatsızlıklardan koruyabilecek bileşenlere olan ihtiyaçları artan yaşlı köpeklerde kullanılır.

VetExpert GeriatiVet Kullanım:

Yaşları nedeniyle kendilerini en yaygın sağlık bozukluklarından koruyabilecek maddelere daha fazla ihtiyaç duyan yaşlı köpekler için tasarlanmıştır.

VetExpert GeriatiVet Faydaları:

  • Eklemleri güçlendirir
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Kilo alımına karşı korur
  • Kas kaybını azaltır
  • Vizyona yardımcı olur
  • Antiinflamatuar özelliklere sahiptir
  • Vücudun oksidatif süreçleriyle savaşır

VetExpert GeriatiVet Kullanım alanı:

VetExpert GeriatiVet

L-karnitin, memelilerde yağ asitlerini hücrelerdeki mitokondriye taşımaktan sorumlu olan vitamin benzeri bir maddedir, bu da yağ asitlerinin beta oksidasyonu ve enerji üretimi sürecinde yakılmasına izin verir.

Hazırlık, bağ dokusu ve eklem kıkırdağının hücre dışı matrisinin glukozaminoglikanlarının (GAG) ana bileşeni olan glukozamin içerir. Hayvanın diyetindeki arzını artırmak, eklem kıkırdağının su içeriğini artıran ve esnekliğini artıran endojen GAG’lerin (glukozamin) sentezini geliştirebilir.
Β-1,3 / 1,6-glukan, immün sistemi uyarıcı özelliklere sahip en iyi bilinen maddelerden biridir. Bu nedenle antimikrobiyal savunma mekanizmalarını doğrudan uyarma kabiliyetine sahiptir ve aşıların etkinliğini destekleyici bir etkiye sahip olabilir.
3-Hidroksi-3-metilbütirik asit (HMB), amino asit lösinin doğal bir metabolitidir ve insan ve hayvan vücudunda sentezlenir. Protein sentezinde önemli bir rol oynar ve kullanımı kas protein sentezini uyarır ve parçalanmasını engeller. HMB ayrıca kas onarımı sürecini destekler ve etkinliklerini artırır.
Lutein, antioksidan ve immün sistemi uyarıcı özelliklere sahip, insanlar ve diğer hayvanlar tarafından diyetten emilen bir karotenoiddir.
Alfa-lipoik asit bilinen en güçlü antioksidanlardan biridir ve kullanımı merkezi sinir sistemindeki serbest radikal reaksiyonlarının etkilerine karşı korur.
Omega-3 yağ asitleri, sinir sisteminin düzgün çalışması için gereklidir, anti-inflamatuar özelliklere sahiptir, büyümeyi uyarır ve kalp kası hücreleri ve bağışıklık sistemi üzerinde koruyucu bir etkiye sahiptir.

İçindekiler:

Glukozamin, ß-1.3 / 1.6-glukan, L-karnitin, lutein, HMB, omega-3, E vitamini

Plak oluşumunu ve taş oluşumunu önlemek için köpeklerde ve kedilerde günlük kullanım için tasarlanmıştır.